Bez týždňa-úplne bezplatný dizajn tričiek lebky

September 23, 2022 0 Comments

úplne bezplatná lebka-pre DTG a screprinting
Je to ten najobľúbenejší čas v týždni, keď objavíte nový úplne bezplatný vektorový ilustrácia, od jednej z tovární na tričko, ktoré prispievajú k dizajnérom. Tentoraz je to Leonardo Ortiz so svojou prácou „Riding Easy Skull“, ktorá bola 23. mája sprístupnená ako úplne zadarmo na webe a teraz je v druhom týždni. Akonáhle sa úplne bezplatný zdroj stane veľmi populárnym a je veľmi žiadaný, robíme výnimku a predlžujeme jeho úplne bezplatný stav.
Zdá sa, že mnohí z vás sú stále veľkými fanúšikmi dizajnov tričiek pre motorky, s grunge lebkami a vlajkami Ameriky. Je to klasika, čo môžem povedať?
Umelecké dielo je vytvorené najmä pre tlač na priame garmenty, špecialita Leonarda Ortizho, ale môžete ju použiť aj na screprinting, dostupné súbory sú súborom PNG pri 300 dpi, zatiaľ čo môžete použiť aj druhý, PDF Súbor so 4 farbami oddelenými.
Získajte prístup k tomuto dizajnu okamžite tak, že vám zanecháte e -mailovú adresu, kde vám bude automaticky odoslaná. Odkaz na stiahnutie bude až do pondelka 6. júna. Po tomto dátume sa tlač tričku vráti do svojej normálnej ceny.
Používajte ho opatrne a nezabudnite si prečítať podmienky o tom, ako ich používať.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *