Tu je návod, ako získať elegantný červenavý nádych pre make -up Luminou Glow

February 21, 2023 0 Comments

, ktorý by sa nemal pozerať, a to je najzávažnejšie zo všetkých chýb, ktoré dievčatá robíme pri nanášaní začervenania. Prečo podceňujeme hodnotu začervenania? Keď sa začervenanie môže skutočne prepláchnuť mŕtvych a únavy z tváre a priniesť zábavný dotyk celého vzhľadu s množstvom komplimentov, aby sa získal a zhromaždil sa neskôr! Naozaj nechceme, aby ste vyzerali ako katastrofa; Skôr my ženy chceme, aby sa navzájom pozerali elegantne a trendy v práci alebo na večierkoch. Z tohto dôvodu sme zostavili niekoľko červených hackerov, ktoré môžete použiť, a niekoľko nápadov na použitie ideálneho začervenania. Čítajte na Pyts, toto je vaša manna tak potrebná!
Krok 1
Každý vizážist v make-upu by vám povedal, prečo je také dôležité vybrať ideálny odtieň červenania v súlade s tónom vašej pleti. Vyskúšajte pár osobne osobne pomocou testu záplaty na zápästí a potom vyberte ten, ktorý vám vyhovuje najlepšie.
[Tiež si prečítajte: Ako aplikovať začervenanie]

Zdroj: pinterest.comstep 2
Musíte mať na vás kefy na make -up, zvoliť Mac alebo Vega, čo pomáha odľahčiť efekt červenania vzhľadom na to, že majú mäkšie štetiny, ktoré sa môžu cítiť a dotýkať sa!
Zdroj: pinterest.comstep 3
Farba červenania, ktorú používate, musí dopĺňať odtieň pier a nesmie ho kontrastovať. Zrážanie sa v akomkoľvek počte nie je povolené. Obaja, keď sú v synchronizácii, vylepšia vaše vlastnosti.
Zdroj: pinterest.comstep 4
Rozhodnite sa, či chcete používať červenanie tekutín alebo prášku, spôsobujú prírodný a veľmi plynulý vzhľad a naučte sa, ako ich najlepšie aplikovať. Skontrolujte, či nájdete najlepší make -up – triky a tipy.

Krok 5
Zatlačte si vlasy a skontrolujte vlasovú líniu na čele. To môže zmiasť Bejeezus od kohokoľvek, ale pochopenie tvaru tváre je nevyhnutnosťou. Užitočná infographic nižšie vám pomôže poznať tvar vašej tváre!
Zdroj: pinterest.comstop sa zamračuje a usmieva sa pri nanášaní červenania
Teraz, keď bolo povedané päť hackerov, prevedme vás pomocou rôznych typov červenaní dostupných na trhu.

Zdroj: pinterest.com pre tých, ktorí by chceli používať červenanie prášku
Pri použití začervenania prášku by ste najskôr museli kefu na paletu červenať a potom sa musí prebytok poklepať. Najprv vírivé pohyby na veľmi ľahkej note; Dotknite sa chrámov a choďte veľmi jemne smerom k líci. Svetelné ťahy pomáhajú priniesť oveľa viac farby!

[SC: Mediad]
Zdroj: makeupalley.com pre tých, ktorí by chceli používať tekuté červenanie

Zdroj: PrettyMeup.com pre tých, ktorí by chceli používať červenanie škvŕn
Opäť, s červenaním škvrny, rovnako ako sa krémová začervenala, nepotrebujete oveľa viac ako dve kvapky. Červenanie je potrebné aplikovať pomocou vašich prstov na lícnej kosti. Pat a Dab veľmi ľahko, aby sa produkt zmiešal, a to by zvlhčovalo aj najsuchšie oblasti.
[Tiež si prečítajte: spôsoby, ako si doma pripraviť gélovú červenanie]
Zdroj: Amazon.com pre tých, ktorí by chceli používať červenanie palice
Začnite zo stredu tváre pri nanášaní začervenania tyčinky a choďte až k chrámu a potom sa vráťte. Tu by bola farba neustále distribuovaná a vaše prsty sa musia použiť iba na miešanie. Žiadne tvrdé trenie, alebo líca by vyzerali extra červeno!
Zdroj: Amazon.com dúfam, že teraz rozumiete hackerom a ideálnym typom červenania. Vyskúšajte to sami a dajte nám vedieť, ako to šlo! Začervenajte dievčatá!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *