Každodenné make -up produkty, ktoré vás môžu zmeniť na ohromujúcu diva

April 6, 2023 0 Comments

, ak vám váš šéf v práci alebo na vysokej škole veľa oznámil, že váš make -up bol príliš hlasný, je pravdepodobné, že to bolo. Teraz nie je potrebné zúfalstvo, pretože máme päť každodenných výrobkov na líčenie, ktoré môžete použiť na dosiahnutie prirodzenej žiary a glam do vašej krásnej tváre a osobnosti. A najlepšia časť je, že nikto by ani nevedel.
Makeup Essentials pre prírodný každodenný make -up
Pozrite sa na päť produktov, ktoré spomíname v mini tutoriále o tom, ako dosiahnuť, aby prírodný make -up vyzeral správne.

Mini návod na prírodný make -up
V tomto mini tutoriále, okrem toho, že by sme vám povedali kroky, ako dosiahnuť správne make -up scénu pomocou piatich každodenných produktov make -upu, by sme vám tiež povedali o tom, ako používať aj základné make -up. Čítajte ďalej!

5 špičkových výrobkov, ktoré by ste potrebovali
Začneme čistením, tónovaním a zvlhčovaním pokožky. Po ktorom prvým každodenným make -upom, ktorý by sme použili, je základný náter, ktorý pomáha pripraviť pokožku na make -up. Pomáha to tiež vyhladzovať pokožku a umožňuje make -up pigmenty v miešaní sa do podtónu pokožky. Priméry neumožňujú hromadenie oleja a môžu pomôcť vyplniť aj vrásky. Vezmite dve kvapky a naneste základný náter okolo tváre, ako by ste mali zvlhčujúci krém.

Ďalším životným make -upom by bol základ, ktorý by mal byť najbližšie k vášmu odtieňu pokožky. Použite kvapku alebo dva s pomocou základnej kefy a rovnomerne naneste z čela na líca, nos k brade a ploche krku. Kľúčom je premiešanie, a preto by sme tlmili špongiu a zmiešali základy do kože a vlasovej línie. To pomáha vyrovnať pleť a zastaví sa aj hromadenie oleja.
[SC: Mediad]

Akonáhle je nadácia nastavená a úplná, teraz použijeme korektor, ktorý je číry tónovaný. Príliš svetlo s korektorom by bolo zrejmé, že ste použili make -up. Pozrite si naše príspevky, na ktorých korektor skrýva, ktoré problémy, aby ste vedeli, ktorý z nich použiť a ako ich rovnomerne zmiešať do pokožky.

Blusher je dôležitý, aby sa do tváre, tvaru a definíciou priniesol zdravú žiaru. Zvážte červenanie cez bronzéry, aby ste prešli veľmi prirodzenou červenajúcou lícnou žiarením. Keď aplikujete začervenanie, neusmievajte sa, skôr nasajte tváre a naneste ho z lícnych kostí na chrámovú zónu tváre. Používajte iba krémovú červenanie a miešajte ju, pretože červenanie energie spôsobujú, že tvár vyzerá stará a staršia.

A čo oči?
Pre oči začíname umývaním viečok, čo znamená použitie matného tónovaného očného tieka, ktorý je farbou najbližšie k prirodzenému farebnému tónu pokožky viečka. Jeden zdvih s kefou na aplikátor stačí. Potom musíte použiť jeden odtieň tmavší do farby umývania viečok, ale v neutrálnych tónoch- občas je možné použiť veľmi ľahkú broskyňu alebo ružovú farbu.
Vložte oči s kajal ceruzkou. To, čo robíte, je prerušiť vnútorné slzné čiary očí bodkami a uhlovou kefou, rozmazajte Kajal bodky, aby ste vytvorili prirodzený vzhľad podšívky. Pomáha to očiam vyzerať veľkú a jasne a tiež veľmi prirodzene.
Pre pery
Opravte pery broskyňovým vložkou na pery a potom pokračujte v nouplých rúžu do výstelky pier. Koniec balzamom na pery, aby ste sa na perách lesklý dotyk.
Dúfame, že tieto každodenné tipy na make -up využívajúce päť dôležitých základných tašiek sa hodí. Teraz choďte do toho a bábika hore a nebojte sa- nikto vám nebude môcť povedať, že máte make-up!
Obrázky Zdroj: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *