Päť žien, ako aj Guy Flanel tričká, ktoré sa rockujú v tejto sviatočnej sezóne

October 26, 2022 0 Comments

Päť žien, ako aj tričká Guy Flanel, aby sa dali rockovať v tejto sviatočnej sezóne
12. 12. 2015, publikované spoločnosťou Alanic Global
Aj keď mužské aj dámske flanelové tričká sú v priebehu ročných období výrazné, rôzne sezón sa volajú do rôznych odrôd týchto košieľ. Význam- v zimnej sezóne, ktoré ste použili minulé leto, nemôžete nosiť presne rovnaký rozsah flanelového tričku; Program, môžete „môžete“, ak chcete zaostávať za vzorom, ako aj v módnom svete.

Práve tu je päť chlapcov a žien Plid Plaid Flanel tričká, ktoré vlastnia túto zimnú sezónu, aby ste sa mohli vyhodiť do sviatkov; Tento zoznam by bol tiež užitočný, ak vlastníte malé odevné podniky- skladujte tieto druhy veľkoobchodných flanelových košieľ:
Klasická červená aj čierna – tento sortiment je prvým obdobím ako celú sezónu u žien, ako aj v mužskom oddelení. Tradičné červené a čierne flanelové tričká sedia na vrchole zoznamu dopytu všetkých zákazníkov. Mimoriadne elegantné, sú k dispozícii v rôznych druhoch vzorov- hlavne malé alebo obrovské škatule.
Šedá, ako aj čierna kockovaná-sivá, ako aj čierne flanelové tričká, ktoré sú v zime v zime, vďaka ich kombinácii tmavej farby. Prednostnia ho predovšetkým muži, avšak to nie je uvádzanie žien, ktoré sa im nepáčia. Idú úplne s modrými džínsovými džínsami.
Green Camouflage-Ekologické maskovacie flanelové tričká sú určené pre ľudí, ktorí chcú tento štýlový aj zlý vzhľad. Pozerajú sa na ženy, ako aj na mužov. Stačí ich spárovať spodky svetlej farby, ako aj najlepší typ obuvi.

Červená aj biela kontrola-s históriou ako dôkazom sa tento typ flanelového tričku vždy týka hlavného prúdu v zime. Možno je to ich farebná kombinácia, ktorá dopĺňa Vianoce alebo čokoľvek červené a biele kontroly tričiek flanelov zbožňujú obidve ženy, ako aj Guy.
Lake Plaid-je to vzor tričiek pri kole s jazerom, ako aj nevyhnutne ich farebné kombinácie, vďaka ktorým sú medzi všetkými preferovanými. Takže, ako sa týka starodávneho usmernenia, ak sa zameriavate na ženy, prispôsobte svoje veľkoobchodné flanelové tričká so svetlými farbami, ako aj pre mužov, koreň pre tmavé farby.
Poznámka pre malé podniky
Keďže kupujete ženy, ako aj veľkoobchodné pánske tričká na zimnú sezónu, musíte byť obzvlášť opatrní pri vysokej kvalite jej tkanín. Mal by nositeľovi ponúkať nielen optimálnu úroveň pohodlia, ale rovnako je však dobre oboznámení s bojom s chladnými aj chladnými dňami tejto sezóny. Mali by byť pohodlné a ponúkať teplo.
Značky:
flanel tričká pre ženy
výrobca tričiek flanel
Výrobcovia tričiek flanel
veľkoobchodné flanelové košele
Veľkoobchodné flanelové tričká USA
veľkoobchodné pánske košele
dámske flanelové tričko
dámske kockované flanelové košele

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *